Знижки Daily

Daily Delivery - це новий додатковий формат доставки готової їжі в Миколаєві.

Ми прекрасно знаємо, як ви любите смачні страви, тому зробили все, щоб вони були від вас на відстані одного замовлення.

Ми вибрали найпопулярніші варіанти страв, адаптованих до транспортування: щоб нічого не розсипалося, що не проливалося і не псувалося по дорозі. Їжа з доставкою в Миколаєві від Дейлі Делівері - це в першу чергу різноманітні види піци, найсмачніші салати і улюблені всіма роли.

А ще у нас є пинц - крута хрустка піца з тіста довгого визрівання на основі трьох видів борошна. У нас єдиний заклад в Миколаєві, що готує справжню Пінці (і одне з небагатьох у всій Україні). Тепер вона теж доступна з швидкою доставкою по місту.

Дейлі Делівері доступний в будь-якому гаджеті. Чи користуєтеся ноутбуком? Замовляйте їжу з доставкою по Миколаєву на цьому сайті. Віддаєте перевагу смартфон? Качайте фірмовий додаток Daily Delivery і робіть замовлення через нього.

Все дуже просто: вибирайте, що сподобалося, вкажіть дані для доставки, і дуже швидко наш кур'єр привезе замовлення прямо з кухні. Саме так: ми доставляємо замовникам виключно свіжоприготовані страви! Додатково ви можете замовити улюблені напої.

Daily Delivery - це зручний сервіс, який забезпечить вас смачною їжею з швидкою і зручною доставкою по всьому Миколаєву. Харчуйтеся якісно, ​​правильно і з задоволенням: ми про це подбаємо!

Популярне: Піца "5 сирів", Піца "Карбонара", Піца "Курка з грибами", Піца "Овочева" на томатній основі, Піца "З морепродуктами", Піца "З лососем", Римська Пінца "Дабл кранч", Римська Пінца "Прошутто та рукола", Римська Пінца "З лососем", Римська Пінца "5 сирів", Римська Пінца "Курка з грибами", Салат "Грецький", Салат зі слабосолоним лососем, Чука салат, Рол "Філадельфія" з лососем, Рол "Філадельфія" з тунцем, Рол "Каліфорнія" зі сніжним крабом, Рол " Каліфорнія" з креветкою, Гарячий рол з лососем, Ебі рол, Рол "Дракон", Рол "Зелений дракон", Рол "Чорний дракон", Суші-сет "Дракон", Суші-сет "Каліфорнія", Суші-сет "На одного"

<% count %> шт. / <% price | formatMoney:"UAH":"\u20b4" %>